queueing theory, and comp utational methods

Godziny Pracy
  • Poniedziałek 8:00 - 20:00
  • Wtorek 8:00 - 20:00
  • Środa 8:00 - 20:00
  • Czwartek 8:00 - 20:00
  • Piątek 8:00 - 20:00
  • Sobota 8:00 - 14:00

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów w Szczecinie

Olej znajdujący się w skrzyni biegów ma duży wpływ na prawidłowe działanie przekładni. Wymianę oleju w skrzyni biegów warto wykonywać zarówno w przypadku skrzyń manualnych, jak i automatycznych. Dzięki temu zwiększymy żywotność skrzyni biegów i zapewnimy sobie komfort jazdy. Olej tłumi drgania, redukuje hałas, oczyszcza smarowane elementy, a także chroni przed korozją. Wymiana oleju w skrzyni automatycznej nie jest prosta, dlatego też warto zlecić to zadanie fachowcom. Posiadamy specjalistyczny sprzęt przystosowany do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Metoda ta umożliwia niemalże 100% wymianę oleju w skrzyni, w przeciwieństwie do tradycyjnej metody grawitacyjnej, w której wymieniane jest około 60% oleju. W naszym warsztacie stosujemy oleje najlepszych marek, zapewniamy, że rodzaj oleju zostanie odpowiednio dopasowany do pojazdu.

Dzięki kompletnej wymianie oleju w całym układzie, zapewnimy prawidłowe smarowanie całości układu automatycznej skrzyni biegów, co pozwoli na zwiększenie żywotności skrzyni.

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów w naszym serwisie zostaje wykonana profesjonalnie i kompleksowo. Jesteśmy w stanie wymienić olej we wszystkich samochodach wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów.