queueing theory, and comp utational methods

Godziny Pracy
  • Poniedziałek 8:00 - 20:00
  • Wtorek 8:00 - 20:00
  • Środa 8:00 - 20:00
  • Czwartek 8:00 - 20:00
  • Piątek 8:00 - 20:00
  • Sobota 8:00 - 14:00

Wyciąganie Zapieczonych Wtrysków, Urwanych Świec Żarowych

Demontaż świec żarowych i wtryskiwaczy

Wyciąganie wtryskiwaczy i urwanych świec żarowych

Jesteśmy warsztatem mogącym pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji usług obejmujących wyciąganie urwanych lub zapieczonych wtryskiwaczy oraz świec żarowych z silników. Doświadczenie naszych pracowników jest niezwykle istotne w takich procesach. Dzięki temu możemy skutecznie usuwać wspomniane wyżej problemy bez ryzyka uszkodzenia jednostki napędowej.

Wykręcanie urwanych świec żarowych Szczecin

Santocka 44

Nasi doświadczeni pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, które są stale poszerzane. Dzięki temu radzą sobie z praktycznie każdym nowym i starym typem wtryskiwacza oraz świecy. Warto też dodać, że w naszym warsztacie posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne, które w znaczącym stopniu ułatwia naszą pracę.

Bardzo ważną zaletą naszej oferty jest to, że potrafimy usuwać zapieczone i urwane wtryskiwacze lub świece żarowe bez konieczności demontażu głowicy silnika. Sam demontaż obejmuje rozebranie połowy silnika razem z różnymi uszczelkami, usunięciem płynów eksploatacyjnych, itp. Przy okazji trzeba zdjąć rozrząd, wyfrezować świecę lub wtrysk oraz wykonać usługę planowania głowicy. Dopiero po tych długich, mozolnych procesach możliwe jest wyjęcie elementu i ponowne złożenie jednostki napędowej. Czas trwania takiej usługi to około 2 tygodnie, a koszt w przypadku nowszych samochodów może zamknąć się nawet w kwocie kilku tysięcy złotych. Dodatkowo nie mamy pewności, że silnik po takim demontażu i ponownym montażu będzie działał tak dobrze jak przed naprawą.

Wyciąganie urwanych wtryskiwaczy Szczecin

Santocka 44

Nasza firma posiada odpowiednio przeszkolonych pracowników oraz nowoczesne narzędzia marki Pichler, dzięki którym możliwe jest usunięcie zapieczonych lub urwanych świec i wtrysków w ciągu kilku godzin bez demontażu silnika. Jednostka napędowa jest zabezpieczana przed uszkodzeniem oraz zanieczyszczeniem.

Urwane świece żarowe | Zapieczone wtryskiwacze common rail

Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy i świec żarowych 

Dojeżdżamy do klienta na terenie Szczecina i okolic. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, dla których realizujemy zlecenia od lat. Na wyposażeniu mamy specjalistyczny sprzęt marki Pichler dzięki, któremu mamy pewność, że usunięcie wtryskiwacza lub świecy żarowej odbędzie się bezproblemowo.
Dojeżdżamy zarówno do klientów prywatnych, niezależnych warsztatów czy też ASO.

Wyciąganie wtryskiwaczy i urwanych świec żarowych szczecin santocka 44 auto-wojak